Goma 165 65 R14 -98

Shitet nga: 165-65 R 14 09 Shk 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat e ardhura nga zvicrra me nr:165 65 R14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim