Goma 16c

Shitet nga: Goma 16 Jan 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 16 c ikam veq dy copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim