Goma 17

Shitet nga: Bujari 03 Jan 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten dy goma me profil te holl 17 te dimensionit 200/40 gomat jan te rujtne nuk jan perdor shum, siq shihen dhe ne foto,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim