Goma 18 215.35.zr18

Shitet nga: ardian 08 Shk 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 Goma te veres shum pak te perdorta te sapo ardhura nga gjermania ,
me garancion

Per informata me te hollsishme kontaktoni nepermjet numrit te telefonit 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim