Goma 185/60R14 M+S

Shitet nga: Meriton 10 Jan 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 185/60R14 4copa
Per me shum informata kontaktoni ne numrin tim 044-527-166
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim