Goma 185/65/R15 m+s

Shitet nga: Afrim 13 Maj 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 goma te njejta te montuera per her te par ne zvicer, gomat jan m+s (dimer+vere) numri: 185/65/R15 uniroyal.
Gomat jan shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim