Goma 185/65R 14 M+S

Shitet nga: Granit 20 Jan 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 185/65R 14 M+S shume pak te perdorura, shiten gomat edhe pa bandash

Qmimi volitshem
viber, whatsapp +37745626031
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim