Goma 195/80/15. M+S

Shitet nga: Ilirjan 16 Sht 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Dy goma me. Bandash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim