Goma 205/55 R16

Shitet nga: Ali 20 Pri 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma per vetura 205/55 R16
Jan nga zvicra ,shiten sepse nuk me hyn me ne pune,jan perdor vetem vitin e kaluar(2015).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim