Goma 215/45 ZR17

Shitet nga: Bashkim 30 Mar 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 goma Pirelli P7000 215/45 ZR17 dhe 2 goma Continental SportContact 215/45 ZR17 ne gjendje shume te mire. Te gjitha 90 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim