Goma 215/70R16

Shitet nga: Goma 24 Pri 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma shum te mira te ruajtur etj 215/70R16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim