Goma 225/55/16 pothuajse te reja

Shitet nga: Almir 25 Nën 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma të dimrit te perdorura 1 vit jan shume te mira
arsyeja e shitjes
jan te mdhaja pak per veturen qe e kam
i shehs 150€
pres bleres serioz
ose i nderroj me 205/60/16 te reja kuptohet
jan ble 62€ copa =236€ total
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim