Goma 225/60/R15

Shitet nga: Goma 24 Pri 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma per bmw shum te mira te perdorura vetem1 vit 225/60R15 96v
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim