Goma 225-70-15c 4 copa te reja

Shitet nga: Valton 16 Dhj 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te reja 225-70-15c te reja

Viber +37745648820
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim