Goma 245 40 18

Shitet nga: goma 06 Maj 00:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat pa fellne 4copa shum jan te mira gati hiq nuk jan te perdorura 245 40 18 viber + 37745299744
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim