Goma 265/40/18

Shitet nga: goma 12 Mar 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma per vetur 265/40/18 te markes Mishellin vitin e prodhimit 2011 te ardhura nga Zvicrra qmimi 140 euro dyat ndrrim i mundshem me iphone 4 / 16 gb mund te kontaktoni edhe me viber +377 45 607 183
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim