Goma Dimrit 215/55/16

Shitet nga: veton 22 Sht 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma te dimrit jan shum te mira,shiten me gjith bandash te hekurit
215/55/16
Te gjithe gomat jane njesoj dhe kane profil te njejt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim