Goma M+S 195:50 R15 82V

Shitet nga: Gazi 01 Pri 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma te veres, jan te 2015
3 muj t'perdoruna


Keywords: smart forfour, mercedes a-class, goma vere,goma, M+S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim