Goma M+S 255-60-18

Shitet nga: Shpetim 03 Shk 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jane Good Year, jane shum te mira vetem nje dimer te perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim