Goma M+S me Fellne 225 16 55

Shitet nga: Amir 26 Dhj 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes kater goma per sezone te dimrit M+S te perdorura vetem 2 muaj me fellne origjinal te Audise.

Per me teper informata me kontaktoni ne +377 44 324 380 ose ne numer te njejet ne viber.

Cmimi i negociueshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim