Goma MS 14

Shitet nga: Sadat 08 Nën 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan 14-60 165ms ikam 4 copat boj ndrrim me 14-65-185
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim