Goma MS 165-60-14

Shitet nga: Sadat 09 Nën 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan tmira 4copa tnjeta ikom boj ndrrim me 14-qe matmdhjaja mukan 175-70-14. Tmijat jam 165-60-14jan per Opel korsa fiesta qesi kerre matvogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim