Goma Nexen 225 50 17

Shitet nga: Adriatik 17 Jan 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 Goma te Dimrit të markës Nexen
Jan te Perdorura me pak se 1 muaj

Ndrrime nuk bëj...
ose vetem me Iphone 6 , dhe shtesen e bej
225/50/17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim