Goma PIRELI 255/55r19. 111H. M+s

Shitet nga: Fatoni 06 Jan 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Te importuara nga Zvicrra
Dy copa 70 eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim