Goma PIRELLI

Shitet nga: Nexhmedin 29 Sht 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te veres, 205/55/16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim