Goma Per Kamiona

Shitet nga: Bujar 08 Mar 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma per Kamiona te gjitha llojet te sapo ardhura nga
Zvicrra 044 290 836
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim