Goma dhe felne

Shitet nga: naim 08 Nën 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma te sapo ardhura nga zvicrra sidhe disa lloje te fellnev bejm montimin dhe ballansimin gjindemi afer magjistrales prishtin shkup tek hib petroli talinovc.m numer per kontakt 044690507
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim