Goma dhe Fellne te reja

Shitet nga: GOMA DHE FELLNE 02 Pri 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma me Fellne KUMHO 205/60/16M+S në këtë set janë edhe 20 Bulona origjinal janë Goma të reja Qmimi Fiks 300 Euro per kontakt 044-983-836 dhe 049-315-441
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim