Goma dhe Fellne

Shitet nga: naim 01 Dhj 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes koma dhe fellne disa lloje qmime te arsyshme si te fellnev po ashtu dhe gomav gjitha jan te ardhura nga zvicrra


bejm montimin e gomav dhe ballancimin gjindemi talinovc muhagjerve numer per kontakt 044690507
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim