Goma dhe bandazha

Shitet nga: lorik 07 Mar 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 GOMA te veres 195,65,15 me bandash
Gomat jan dy muaj te perdorura, ashtu edhe bandasht jan te ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim