Goma dhe bandazha

Shitet nga: privat 15 Mar 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te veres 195,65,15, Gomat jan dy muaj te perdorura, po ashtu edhe bandasht jan te ri dhe kan 5 vrima per golf 5
Me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim