Goma dhe fellne per Opel Meriva, Astra etj.

Shitet nga: Flamur 16 Mar 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Qmimi i volitshem 205/75 R16 gomat janë te veres nuk bëj ndrrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim