Goma dhe fellne per mercedes

Shitet nga: etrit 14 Pri 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma gjermane dunlop continentale 18c
qmimi : 250 / diskutohet
nr: 045-684-473
Ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim