Goma dhe pjes te tjera -02

Shitet nga: Ferizaj 27 Mar 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gomat jan te ardhura nga Zvicrra shum te mira 30 Euro (2Copa) ,Bandash per Ford 35 Euro (4 copa) , Kryt e Vallanit per Opel Astra G 50 Euro dhe Nderprers i Dritave per Opel Astra G 15 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim