Goma dimri

Shitet nga: Leonor 28 Nën 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 goma dimri 195-65-15 jon veq pak te perdorne ne gjendje t'mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim