Goma dimri

Shitet nga: Leonor Luzha 28 Nën 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 goma dimri 195/65/R15 jon shum pak te perdorne i shini edhe vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim