Goma dimri 15

Shitet nga: neza 12 Pri 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
kater goma dimri 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim