Goma dimri 205.60.r16

Shitet nga: Dardan 13 Sht 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan ne gjendje te mir te perdorura profil kan mjaftushum bajn per dimer ushtojn kapak gomat shiten me bandasha komplet 150 eu bandasht jan per bmw nr 16 ne gjendje tmir te aluminit jan shum te fort mat fort se te hekrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim