Goma dimrit Michelin - 205/55/16

Shitet nga: Bektesh Bytyçi 21 Tet 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat e dimrit micheln 205/55/16 ne gjendje te mire , te ardhur nga Zvicrra , ka mundsi me ardh mi kqyr

Tel ks : 043174707
Tel CH : 0792308125 (VIBER)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim