Goma dimrit

Shitet nga: Rinor 16 Nën 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma dimrit te reja pa perdor 175-70-13 165-70-13 175-65-14 225-45-17 195-65-15 225-70-15c 205-65-16c 185-55-15 185-60-15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim