Goma fellne bandash per vetura

Shitet nga: Ntp "diesa" 24 Pri 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma, Fellne, bandasha per vetura

- Posedojm goma te veres te gjitha mbi 6.0mm te ardhura nga gjermania firmat: (dunlop, continental, good-year etj)
Llojet: 15-16-17
- Fellne te ardhura nga gjermania kto qe shihen ne foto:
235/35 R19 firestone
205/55 R16 Uniroyal
205/55 R16 good/year

-Bandasha te thjesht: 15-16

Cmimi sipas marveshjes
Ju faleminderit
Viber: +37744676949

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim