Goma fellne dhe mejm ndrrimin e gomave

Shitet nga: naim 06 Dhj 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
VULLKANIZER FULI

shesim disa lloje te gomave si dhe te fellneve te gjitha nga zvicrra. bem montimin e tyre sidhe ballanisimin

VULLKANIZER FULI

ju mirpresim per informata mate hollsishme ne numr telefoni 044690507 gjdo dit prej ores 8 deri ne ora 18 me respekt pronari naim

VULLKANIZER FULI

gjidemi ne talinovc te muhagjerve 500 metra prej hip petrolit

FULI

shiten dy kamijonetar n renoja me qmim 2500 euro ne gjendje te rregullt me regjistrim deri ne shtator

shitet dhe wave 2 me regjistrim te skaduar por i qlajmruar me qmim 850 euro

shiten dhe karrigat jan shum te mira me qmim shum shum te volitshem qmimi 120 euro

bejm dhe rregullimin e vazneve per lulishte dekorative prej gomav me porosi me qmim te volitshem nje vazne e kti llojt ne foto ka qmim 7 euro.

shitet dhe autolarja frank me uj te nxet por asht me defekt e ardhur nga zvicrra defekti saj asht pumpa eka perzi uj e ulje auto llarja asht pa crev creven jakum shit pa pishtol me qmim prej 150 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim