Goma fellne mercedes bmw x5

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Goma fellne mercedes bmw x5 09 Mar 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat me fellne per mercedes alumin edhe goma per bmw x5 l jon per dimer pak te perdorne ju mir press

049 874 878-----044 952 709

Per mercedes dimer-ver numrat jon 205/ 55/ R16 komplet me fellne 4 copa

Per bmw x5 dimer-ver numrat jon 255/ 55 / R18 bmw x5

Goma per mercedes E 280 2 copa. Per dimer

Goma tjera nr jon 245/ 45/ R 17 + te mramat

225/ 45/ zr 17 coll 2 copaa ju mir press


044 952 709---049 874 878
I JEPI QMIM TE LIR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim