Goma krapanka

Shitet nga: vali 05 Mar 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma krapanka te dimrit 195 65 15 me bandashe te dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim