Goma me Fellne

Shitet nga: avni 02 Shk 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesim fellne per VW Jan Te ardhura nga Zvicra dhe Jan shum Te rujtne numri tyre asht Te parat Jan 215/35 Rz17 kurse mrapa Jan 225/35RZ17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim