Goma me bandash per smart

Shitet nga: Arsim 10 Shk 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash per smart Me guma 049704730
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim