Goma me bandash

Shitet nga: Bahri 19 Jan 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma me bandash 15 per opel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim