Goma me bandazhe

Shitet nga: Idriz lalinovci 19 Jan 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet bandhazhad me goma komplet,te reja...te ardhur nga Zvicrra...
4 copa per bmw x3
4copa per bmw x5 & x6
4 copa per bmw 3(e46)...
Per me shume na telefononi...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim