Goma me fellge per GOLF 5-PASAT 3 C-245/45/17

Shitet nga: Naim 07 Nën 07:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat ose i nderroj me goma 16/ne gjendje te mire.jan te ardhura nga zvicrra.ktu nuk kan qen te montuara snjeher.jan ne gjendje te mire.arsyeja e shitjes e kam shitur veturen qe e kam sjell nga zvicra dhe gomat me kan mbetur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim