Goma me fellge per golf 4

Shitet nga: Vesel shumolli 18 Mar 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat me felge origjinal per golf 4.
Gomat jan michelin me profil shum te mire
Nr: 205/55/R16. 91V.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim